fbpx
Ładowanie…
Home Endermologia LPG Alliance​

Endermologia LPG Alliance

Nowość w Le Pure

Masaż podciśnieniowy, który wykonujemy za pomocą innowacyjnej głowicy, która umożliwia wielowymiarowe przenikanie tkanek. To bezinwazyjne i efektywne działanie, polegające na mechanicznej stymulacji skóry, która mobilizuje oraz pobudza metabolizm komórek.

1 %
Ujędrnienie
1 cm
Wcięcie w Tali
1 %
Wygładzenie

Dla kogo dedykujemy zabieg?

Zabieg polecany jest dla wszystkich osób, chcących odmłodzić, ujędrnić skórę lub pozbyć się nadmiernego tłuszczu oraz cellulitu, bez względu na wiek czy płeć. Dzięki nowoczesnej technologii, intensywność zabiegu dopasowuje się indywidualnie do każdego rodzaju skóry, gwarantując niezawodną skuteczność i zaskakujące efekty.

Jakie są efekty zabiegu?

Pierwsze efekty są widoczne już po 3 sesji zabiegowej, jednak ilość wykonywanych zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji oraz potrzeb skóry pacjenta. Możemy spodziewać się rezultatów m.in. takich, jak:

 

– znaczna redukcja i wygładzenie cellulitu,
– naturalne odmłodzenie powierzchni skóry,
– wzrost produkcji kolagenu i elastyny,
– wyszczuplenie sylwetki,
– poprawa krążenia głębszych warstw skórnych,
– usunięcie miejscowo występującej tkanki tłuszczowej,
– poprawa jędrności i napięcia skóry.

endermologia-klinika-miracki-warszawa-04-e1533288323641
Odtwórz wideo

Czym jest zabieg Endermologia LPG Alliance?

To bezinwazyjny i bezpieczny masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą specjalistycznej głowicy, dostosowanej do powierzchni całego ciała lub twarzy. Mający na celu, eliminowanie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, oraz pobudzenie wzrostu produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Nowoczesna technologia sprawia, że zabieg jest absolutnie bezbolesny, w porównaniu do wcześniejszych mechanizmów, a wszystko dzięki 17 Hz, które są wbudowane w głowicy. To absolutny przełom w dziedzinie innowacji, którego nie znajdziemy w innych dotychczasowych urządzeniach do endermoligii.

Więcej o Endermologia LPG Alliance​

Efekty przed i po

Endermologia w naturalny sposób stymuluje produkcje oraz odbudowę elementów skóry takich, jak: kolagen (dla jędrnej skóry), elastyna (dla jej sprężystości) i kwas hialuronowy (w celu nawilżenia skóry). To masaż podciśnieniowy, który wykonujemy za pomocą innowacyjnej głowicy o działaniu wyszczuplającym i odmładzającym. Przez 30 lat badań i doświadczeń, firma LPG stworzyła innowacyjną i rewolucyjną metodę: endermologie® Alliance, która jako jedyna w 100% naturalny, bezinwazyjny i skuteczny sposób reaktywuje metabolizm komórkowy. Zabieg pomaga uwalniać nagromadzony tłuszcz oraz działa na zwiotczenie skóry, szanując jej równowagę biologiczną.

Pierwsze rezultaty są widoczne już po 3 zabiegach, jednak wystarczająca liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji pacjentów. Początkowo zabieg przeprowadza się dwa razy w tygodniu, po czym w odstępie tygodniowym. Jeśli chcemy uzyskać maksymalne rezultaty, zaleca się ponadto, wprowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia. Spożywanie warzyw oraz pokarmów bogatych w tłuszcze roślinne i błonnik. Picie dużej ilości wody, czyli ok. 2,5 l dziennie. Gdy uzyskamy zadawalające efekty, zaleca się wykonanie zabiegu podtrzymującego – raz w miesiącu.

Endermologia oddziałowuje na głębokie warstwy skóry, dlatego przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu, są:

ciąża, zapalenie żył i choroby krwi, czynny nowotwór, przepuklina brzuszna, bielactwo, skłonność do powstawania żylaków, zażywanie leków przeciwzakrzepowych, infekcje.

Masaż możemy wykonać na ciele lub twarzy, wskazaniem są:

brak jędrności i elastyczności skóry, cellulit, zbite złogi tłuszczowe, wystający brzuszek oraz „boczki”, nierównomierna struktura skóry, widoczne rozstępy, starzejąca się i zwiotczała skóra.

Endermologia LPG Alliance, to absolutnie nowoczesne urządzenie, w którym znajdziemy patentowy sensor identyfikacji skóry, umożliwiający dopasowanie mocy zabiegu do jakości tkanki oraz indywidualnych właściwości skóry, gwarantując maksimum swojej skuteczności. Poziom nasilenia zabiegu jest zoptymalizowany, równocześnie przystosowując się do każdego rodzaju skóry. Pierwsze rezultaty są widoczne już po 3 sesji zabiegowej, a problemy takie, jak: wystający brzuszek, brak jędrności skóry czy też „boczki” przestają być zmartwieniem. Zabiegi endermologie Alliance, można wykonań na całym ciele lub na twarzy, są przyjemne oraz wszechstronne gdyż dopasowują się do indywidualnych potrzeb i zmagań każdego z nas. Specjalna metoda łączy w sobie działanie wyszczuplające oraz odmładzające, dając spektakularne efekty zabiegu oraz ulepszenie funkcjonowania całego organizmu. Endermologia LPG Alliance wykorzystuje synergię opatentowanych technologii: rolki z napędem elektrycznym, zmotoryzowanej klapki oraz zsynchronizowanego zasysania sekwencyjnego, dając innowacyjny sposób mobilizacji tkanki.

https://lepure.pl/kontak

Nie czekaj zapisz się już teraz na zabieg LPG Alliance

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites