fbpx
Ładowanie…
Home Palomar Vectus™
Depilacja laserem diodowym Palomar Vectus

Przełom w depilacji

Inteligentny laser diodowy Palomar Vectus™ w Le Pure!

Odpowiednia diagnoza skóry oraz spersonalizowany dobór parametrów lasera, są kluczowe do osiągnięcia szybkiego sukcesu podczas depilacji laserowej. Każdy z nas ma inne predyspozycje skóry, a więc powinien być traktowany w indywidualny sposób. Gładka i miękka skóra, pozbawiona niechcianych włosków to marzenie wielu z nas. Czasami poddajemy depilacji laserowej większe obszary ciała, przez co wydłuża się czas zabiegu. Co zrobić, aby odpowiednio skrócić czas depilacji laserowej, nie rezygnując przy tym z maksymalnej skuteczności? W świetle potrzeb naszych klientek z dumą prezentujemy laser diodowy Palomar Vectus™!

W jaki sposób laser diodowy Palomar Vectus™ różni się od innych technologii?

Vectus™ Palomar, jest jedynym istniejącym laserem, który posługuje się komputerową diagnozą skóry! Wyposażony jest w Skintel™, czyli inteligentny czujnik poziomu melaniny w skórze, który rozpoznaje indywidualne predyspozycje klientów. Umieszczany jest bezpośrednio do obszaru skóry poddawanej depilacji, dzięki czemu dopasowuje spersonalizowane parametry na podstawie informacji, które są szczegółowo przez niego analizowane i w końcowej fazie wysyłane przez WiFi bezpośrednio do systemu komputerowego lasera. Wszystko po to, aby zmaksymalizować efektywność depilacji, wykorzystując wyższą energię oraz zapewniając całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.


Vectus™, to urządzenie, które powstało m.in. z myślą o skróceniu czasu zabiegu depilacji, dając niezawodne rezultaty. Laser posługuje się technologią do dziś chronioną patentem, która polega na ponownym wykorzystaniu światła w naturalny sposób odbijającego się od skóry, zwiększając intensywność zabiegu. Badania kliniczne dowodzą, najwyższą skuteczność lasera diodowego Palomar Vectus™ w stosunku do innych metod dostępnych na rynku.

VectusHandpiece (1)
Odtwórz wideo

Jakie są efekty depilacji laserowej z wykorzystaniem urządzenia Palomar Vectus™?

Wykonując odpowiednią ilość zabiegów dobranych do naszych kwalifikacji, pozbywamy się zbędnego owłosienia ze wszystkich części ciała, ciesząc się gładką skórą. Dzięki innowacyjnej metodzie, jaką wykorzystuje Vectus™, czas zabiegu jest maksymalnie skrócony. Dedykowany jest więc w szczególności dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się owłosienia z całego ciała a przede wszystkim z obszarów takich, jak: uda, łydki, brzuch, plecy czy też pośladki.

Więcej o Palomar Vectus™

Efekty przed i po

Absolutny komfort naszych klientów zapewnia, zastosowana w głowicy technologia Advanced ContactCoolingSM — dzięki, której skóra jest cały czas chłodzona (w trakcie, przed oraz po emisji światła). Jednak odczucia bezpośrednio podczas wykonywania zabiegu, są indywidualnie subiektywne dla każdego. Dzięki innowacyjnej technologii możemy zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

Decydując się na zabieg, zyskujemy przede wszystkim:
  • Krótki czas zabiegu
  • Bezpieczeństwo i komfort
  • 100% satysfakcji
  • maksymalną skuteczność
W Instytucie Medycyny Estetycznej Le Pure możesz zapisać się na konsultację oraz zabieg depilacji laserowej laserem diodowym Palomar Vectus™. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie wytłumaczą, jak przebiega zabieg oraz odpowiedzą na każde nurtujące pytania. Jeśli chcesz bezboleśnie pozbyć się włosków oraz w końcu cieszyć się gładką skórą, zadzwoń do nas i umów się na wizytę: tel. +48 512 595 378. Czekamy na Ciebie!

Nie czekaj zapisz się już teraz na depilację laserem Palomar Vectus™

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites